Antimicrobial Gorilla Glass | Corning Gorilla Glass

Antimicrobial Gorilla Glass

DÜNYANIN İLK ANTİMİKROBİYAL KAPAK CAMI: ANTİMİKROBİYAL CORNING® GORILLA® GLASS

Mobil cihaz yüzeylerinde binlerce bakteri yaşar. Her dokunma, kaydırma ya da telefon görüşmesi dokunmatik ekrana daha çok maruz kalmaz ile sonuçlanır. Dokunmatik cihazların hızla büyümesi ile bu da gittikçe büyüyen bir problem haline geliyor. Antimikrobiyal Corning Gorilla Glass – EPA kayıtlı ilk antimikrobiyal kapak camı –yardımcı olabilir. Antimikrobiyal Corning® Gorilla® Glass:

  • Dokunmatik yüzeyleri korumak için antimikrobiyal özellikle formüle edildi
  • Sürekli çalışır
  • Cihazın ömrünün sonu kadar dayanacak şekilde üretilmiştir
  • Corning® Gorilla® Glass ile aynı sağlamlık ve görüş berraklığına sahiptir

Ürün Bilgi Sayfasını Görün

SAĞLAM VE TEMİZİN BİLİMİ

Dokunmatik ekran teknolojisi inanılmaz genişlikte faydalar sağlar, bunun da bir bedeli var: Mobil cihaz yüzeylerinde binlerce bakteri yaşar. İşte bu nedenle Corning Antimikrobiyal Corning® Gorilla® Glass’ı geliştirdi. Güvendiğiniz Gorilla® Glass ile aynı sağlamlık ve çizilmeye karşı dayanıklılığa sahip, yine de iyonik gümüş bir malzeme içererek camı temiz tutacak bir antimikrobiyal özellik sağlar.

Birleşik Devletler Çevre Koruma Ajansına (EPA) kayıtlı olan Antimikrobiyal Corning® Gorilla® Glass ekran kapak camı uygulamaları ve duvar panelleri, kapılar, pencereler ve koruyucu paneller gibi çokça dokunulan yüzeylerin mimari yapıları için güvenli ve zehirsizdir. Yani, siz mobil cihazlarınızdan beklentinizi artırdıkça, bir sonraki akıllı telefonunuz için Antimikrobiyal Corning® Gorilla® Glass’ı tercih etmeniz iyi olacaktır. Antimikrobiyal koruma dokunma yüzeyi ile sınırlıdır.  Antimikrobiyal Corning Gorilla Glass içeren ürünlerin doğru şekilde etiketlenmesi zorunludur. Corning kullanıcıları koruduğuna dair direkt veya ima eden herhangi bir iddiada bulunmaz.